Svatba na zámku

Objednávání svateb

Na zámku Radim je možno konat Váš svatební obřad, případně i realizovat svatební hostinu.

Zájemci o svatební obřad nechť kontaktují matriku městyse Plaňany a domluví s ní možný termín a čas konání svatby. Rozpis obřadních dnů najdete na stránkách městysu Plaňany, nicméně se lze s matrikou domluvit na jiném termínu. Administrativu spojenou se svatbou je rovněž zapotřebí vyřídit s matrikou.

Poté (či paralelně) je možno si termín svatby zarezervovat na zámku Radim prostřednictvím zaslání emailu na adresu info@zamek-radim.cz.  

Kontakt na matriku: tel.: 724 314 135, urad@planany.eu.
Kapacita sálu na zámku Radim: 40 míst k sezení + 30 k stání na ochozu.

Kapacita zámecké kavárny a terasy pro případnou hostinu: max. cca 90 osob. (V případě eminentního zájmu je možné menší svatební hostinu uspořádat po dohodě i v interiéru zámku, či ve stanech na zahradě). 

Úhradu pronájmu svatebního sálu a přílehlých prostor pro obřad ve výši 5 tis. Kč. je možno provést platbou na účet 214022387/0300, případně, po domluvě a platbě zálohy předem, i na místě. Termín složení zálohy je vždy individuálně projednán při rezervaci svatby. 

Zámek Radim bohužel v současné době nenabízí ubytování. Ubytovací kapacity jsou k dispozici v okolí. V případě zájmu je možné si v zahradě postavit omezený počet stanů.   

Jakékoliv otázky a upřesnění k svatbám na zámku Radim rádi zodpovídme na info@zamek-radim.cz.